Kolorystyka

strona główna   |   dodaj do ulubionych     informacje o serwisie

 
 
 
 

Znaczenie i symbolika koloru blado zielonego, a charakter człowieka

Kolory   Osoba utożsamiająca się z kolorem blado zielonym jest skromna, pełna życzliwości, ułożona i obdarzona intuicją.

Ochłoda dla ciała i ducha - oto czym jesteś (można by cię porównać do lodów w wyjątkowo upalny dzień). Wybrałeś najbardziej przenikliwy z kolorów - prawdopodobnie dlatego, że wolisz używać swoich mentalnych zdolności w połączeniu z sercem. Składasz się z zieleni wymieszanej z bielą, co daje ci znajomość potrzeb innych i możliwości udzielania im pomocy. "Skromność" to inna nazwa dla ciebie, bo czyż nie wolisz by naprzód wysuwały się raczej dynamiczne czerwienie a nie ty? Nie radzisz sobie z emocjonalnymi wybuchami i burzami w szklance wody - wolisz, by cię pozostawić samemu sobie - wtedy spokojnie realizujesz swoje zamierzenia.

Możesz się interesować medycyną alternatywną albo też szukać wiedzy, by wzbogacić swoje życie. Estetyczna harmonia filozofii i sztuki naturalnie przemawiają do ciebie w szczególny sposób. Jeśli na ciebie spojrzeć, zawsze się zobaczy, jak z wdziękiem służysz światu w nadziei, że stanie się on dzięki tobie odrobinę lepszy.

...powrót do spisu kolorów...

 
 

© 2007 by kolorystyka.pl - serwis kolorystyka przedstawia wszystkie barwy i kolory, opisuje ich zastosowanie, symbolikę i znaczenie w codziennym życiu.