Kolorystyka

strona główna   |   dodaj do ulubionych     informacje o serwisie

 
 
 
 

Znaczenie i symbolika koloru pomarańczowego, a charakter człowieka

Kolory   Osoba która określając siebie zdecydowała się wybrać kolor pomarańczowy jest kompetentna, zorganizowana, aktywna i zarazem niecierpliwa.

Pomarańcz to kolor formy i wzoru - jeśli go wybrałeś posiadasz ogromną energię i bywasz niestrudzony (wszak to ciepły kolor). Żaden inny kolor nie może ci dorównywać pod względem kompetencji i zdolności organizacyjnych. Jako architekt, inżynier, projektant bądź handlowiec znajdziesz w swojej pracy pełne zaspokojenie. Sam dla siebie jesteś zapłonem i napędem - twój cel to wykonywać zadanie i tego celu potrzebujesz w całym życiu.

   W swoim otoczeniu kochasz porządek i formę. Jesteś ogromnie wyczulony na jakość wzornictwa. Nie znosisz nieładu ani w domu, ani w pracy - przyprawia cię on o depresję. Jeżeli się na czymś skupiasz, potrafisz być konsekwentny i bezpośredni w dążeniu do tego. Niczym wschodzące słońce, umiesz dać cel życia wszystkim wokół ciebie - czyż nie wybrałeś koloru ognia i ciepła.

...powrót do spisu kolorów...

 
 

© 2007 by kolorystyka.pl - serwis kolorystyka przedstawia wszystkie barwy i kolory, opisuje ich zastosowanie, symbolikę i znaczenie w codziennym życiu.