Kolorystyka

strona główna   |   dodaj do ulubionych     informacje o serwisie

 
 
 
 

Znaczenie i symbolika koloru różowego, a charakter człowieka

Kolory   Osoba która wybiera kolor różowy charakteryzując samą siebie jest kochająca, współczująca, skłonna do wzruszeń i uczuciowa.

Róż to najbardziej "kochający" i kobiecy kolor. Twoja siłę stanowi serce i uczucia. Jesteś osobą niezmiernie życzliwą i wrażliwą. Niestety pociąga to za sobą jedną słabość, nie potrafisz zamknąć dostęp do swojego serca, nawet wtedy gdy jest to konieczne.

Zwolennicy mocnego różu, są równie silni jak ci, którzy wybrali czerwień. Może się jednak okazać, że nie umiesz rozpoznać nadmiernie wyczerpujących emocjonalnie przyjaciół - to twój kolejny słaby punkt.

   Mama lub Tato towarzystwa - można by powiedzieć. Jako mieszanka czerwieni i bieli żywicie i ochraniacie swoje otoczenie. Zapewniacie innym uczucie, a waszym symbolem jest róża. Dla zachowania równowagi musicie nauczyć się również brać z życia, ponieważ dawać już umiecie.

...powrót do spisu kolorów...

 
 

© 2007 by kolorystyka.pl - serwis kolorystyka przedstawia wszystkie barwy i kolory, opisuje ich zastosowanie, symbolikę i znaczenie w codziennym życiu.