Kolorystyka

strona główna   |   dodaj do ulubionych     informacje o serwisie

 
 
 
 

Znaczenie i symbolika koloru srebrnego, a charakter człowieka

Kolory   Osoba która opisując swój charakter twierdzi, że najbliżej mu do koloru srebrnego jest honorowa, rycerska, romantyczna a zarazem godna zaufania.

Srebrny to kolor cennego metalu. Masz wysokie mniemanie o własnej wartości niczym błędni rycerze i szlachetne damy z dawnych czasów uwielbiasz przychodzić innym z pomocą. Jesteś niepoprawnym romantykiem i zawsze doszukujesz się dobra w spotkanych ludziach, niezależnie czy są bogaci, czy biedni. Niczym tarcza nadajesz się do ochrony innych. Ale jeżeli tracisz poczucie własnej wartości, twój duch traci blask. Ponieważ pasujesz do większości kolorów, stanowisz materiał na znakomitego przyjaciela. To, że można ci zaufać, nie ulega dyskusji. Jednakże inni muszą przez długi czas zdobywać twoje zaufanie, zwłaszcza jeśli się już kiedyś na kimś zawiodłeś. Sam nie wystawiasz się na pełne światło dnia i nie wychylasz się z tłumu, ale raczej czekasz aż blask sam do ciebie przyjdzie. Swoją wartość najlepiej możesz sprawdzić jako adwokat lub prokurator. Srebro to przecież kolor honoru.

...powrót do spisu kolorów...

 
 

© 2007 by kolorystyka.pl - serwis kolorystyka przedstawia wszystkie barwy i kolory, opisuje ich zastosowanie, symbolikę i znaczenie w codziennym życiu.